CHIGO


Firma CHIGO zlokalizowana jest w Nanhai w prowincji Guangdong na południu Chin. Jest to jeden z największych i najnowocześniejszych producentów klimatyzatorów. Fabryki CHIGO zlokalizowane są na powierzchni 300 hektarów i zatrudniają prawie 16 000 pracowników. Roczny poziom produkcji wynosi 8 milionów jednostek. 
Firma CHIGO produkuje około 300 modeli klimatyzatorów typu naściennego, podłogowego, kasetonowego, podsufitowego, split, kanałowego, multi, przenośnego, okiennego, w technologii inwerterowej oraz systemu CMV. Eksportuje swoje produkty do ponad 200 krajów i regionów oraz ściśle kooperuje z firmą HUNDAI GROUP i MITSUBISHI. Klimatyzatory CHIGO posiadają szereg certyfikatów jakości w tym: certyfikat bezpieczeństwa CCEE, certyfikat CE, CB, GS, EMC. Wyposażone są w wysokowydajne sprężarki japońskich firm TOSHIBA, MITSUBISHI i HITACHI, co gwarantuje ich niezawodną pracę przez wiele lat.

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację, w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc fachową pomocą, wiedzą do sporządzenia wstępnej oferty na wykonanie usług, które możemy Państwu zaproponować.

Kontakt:

tel.: 788 397 027,
biuro@kjr-klimatyzacja.pl

      
Cennik CHIGO 2013  KJR Katalog urządzeń CHIGO 2013 KJR
    
Strony WWW