FUJI


Klimatyzatory Fuji Electric, produkowane przez japoński koncern Fuji Denki Sosetsu, projektowane są w oparciu o wysoką technologię i duże doświadczenie zespołu projektantów. Współczesna klimatyzacja komfortu, stawia wysokie wymagania producentom wytwarzającym klimatyzatory. Efektem pracy specjalistów koncernu, zmierzającej do sprostania tym wymaganiom są klimatyzatory Fuji Electric. 
 
Bez względu na to, czy klimatyzatory będą instalowane w budynkach mieszkalnych, biurowych, czy zakładach produkcyjnych, w ofercie Fuji Electric można znaleźć właściwe urządzenia. Na uwagę zasługuje fakt, że w trakcie projektowania, szczególną uwagę zwrócono na estetykę wykonania, przez co klimatyzatory charakteryzują się nowoczesną, miłą dla oka linią obudowy jednostek wewnętrznych i zewnętrznych.

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację, w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc fachową pomocą, wiedzą do sporządzenia wstępnej oferty na wykonanie usług, które możemy Państwu zaproponować.

Kontakt:

tel.: 788 397 027
biuro@kjr-klimatyzacja.pl

   
cennik Fuji Electric  2013 KJR   Katalog Fuji Electric 2013 KJR  
       
       


 
Strony WWW