Montaż klimatyzacji

Montaż klimatyzacji to doskonały sposób na zapewnienie komfortu temperaturowego oraz odpowiedniej cyrkulacji powietrza. Te nowoczesne i funkcjonalne urządzenia znacznie podnoszą jakość i komfort naszego życia i są gwarantem racjonalnej gospodarki energetycznej, zarówno w nowo powstałych, jak również istniejących już budynkach. Montaż klimatyzacji w domu to także najlepsza propozycja dla osób dbających o  zdrowie swoje i swoich bliskich. Dzięki zaawansowanym filtrom w Twoim domu zagości czyste i świeże powietrze, bez ryzyka występowania przeciągów.
 
Projekt,  montaż oraz serwis klimatyzacji to podstawowy zakres działań naszej firmy. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów z całej Polski, którzy usatysfakcjonowani współpracą z nami cieszą się komfortem cieplnym przez cały rok. Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, zapewniając najwyższą jakość w kwestii porady dotyczącej wyboru odpowiedniego urządzenia jak i samej usługi. Klimatyzacja montowana jest przez doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, dbających zarówno o poprawność, jak również estetykę całej wykonywanej instalacji. Nasza wizyta u klienta dotycząca porady czy też sugestie odnośnie samej instalacji jest bezpłatna.
 
W zakres usług świadczonych przez firmę KJR wchodzi montaż klimatyzacyji typu: ŚCIENNEPRZYSUFITOWO-PODŁOGOWEKASETONOWEPODŁOGOWEOKIENNEKANAŁOWESYSTEMY MULTI SPLIT oraz SYSTEMY VRF.
 
Wszystkie prace wykonywane przez wykwalifikowanych montażystów  przy użyciu profesjonalnych narzędzi, co gwarantuje bezawaryjne działanie klimatyzatora przez wiele lat. Oferujemy również przeglądy serwisowe co przedłuża czas działania i wydajność urządzenia. Wybierając naszą firmę masz pewność że instalacja zostanie wykonana z maksymalną starannością i profesjonalizmem co zostało docenione przez naszych klientów.
 
CO ZAWIERA PRZYKŁADOWY MONTAŻ KLIMATYZACJI ŚCIENNEJ TYPU SPLIT ???
- czyste wykonanie przewiertu pod instalacje
- uszczelnienie przewiertu
- montaż jednostki wewnętrznej
- montaż jednostki zewnętrznej
- montaż instalacji freonowej 
- połączenie jednostek instalacją elektryczną i trasą freonową
- wykonanie próżni w układzie
- sprawdzenie szczelności układu
- grawitacyjne odprowadzenie kondensatu skroplin
- podłączenie do instalacji elektrycznej
- uruchomienie urządzenia
- przeszkolenie użytkownika w zakresie obsługi klimatyzatora
 
Dodatkowe koszty w instalacji to najczęściej  jej przedłużenie, montaż koryt maskujących trasę freonową i elektryczną, bruzdowanie ścian (na życzenie klienta), wynajęcie podnośnika, jeżeli montaż nie jest możliwy z drabiny, pompka skroplin itd. W takich sytuacjach wycena jest indywidualna i zależna od sposobu montażu.

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na niezobowiązującą konsultacje w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc fachową pomocą, wiedzą do sporządzenia wstępnej oferty na wykonanie usług, które możemy Państwu zaproponować.
Kontakt tel.: 788 397 027,
biuro@kjr-klimatyzacja.pl
 
 

 
Strony WWW