SAMSUNG


Firma Samsung w roku 2007 ma przyjemność zaoferować Państwu pełną gamę urządzeń klimatyzacyjnych. Są to klimatyzatory spełniające wymagania użytkowników domowych, zastosowań komercyjnych jak i systemowe rozwiązania klimatyzacji budynków ze zmienną ilością czynnika chłodniczego. W celu zapewnienia wysokiej czystości uzdatnianego powietrza w pomieszczeniu wprowadzono do urządzeń technologię Silver Nano. Zastosowanie nano-cząsteczek srebra oraz funkcji Multi Plasma Ion wydatnie wspomaga unieszkodliwianie drobnoustrojów i procesy filtracji oraz jonizacji powietrza. Mocną stroną są także nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoka jakość urządzeń jak i zaawansowane i niezawodne systemy regulacji i sterowania. 
 
Firma Samsung Electronics zajmuje się produkcją klimatyzatorów i sprężarek od roku 1980, a obecny roczny poziom produkcji to miliony szt. urządzeń, co stawia firmę w światowej czołówce producentów klimatyzatorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zapraszamy do kontaktu, aby umówić się na niezobowiązującą konsultację, w dogodnym dla Państwa terminie i miejscu, służąc fachową pomocą, wiedzą do sporządzenia wstępnej oferty na wykonanie usług, które możemy Państwu zaproponować.

Kontakt:

tel.: 788 397 027,
biuro@kjr-klimatyzacja.pl


   
Cennik Samsung ścienne 2013 KJR     Katalog urządzeń Samsung 2013  KJR
       
       

 
Strony WWW