O firmie

 
KJR to dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się dystrybucją, instalacją oraz serwisem systemów klimatyzacyjnych znanych i wiodących firm na rynku polskim tj. Fuji ElectricSamsungLGCHIGO i inne. 
Jesteśmy autoryzowanym dilerem marki Fuji Electric, posiadamy również autoryzację firm Samsung, Midea oraz Chigo. Możemy w związku z tym zaoferować Państwu profesjonalną obsługę serwisową tych urządzeń. Wykonujemy instalacje klimatyzacji dla firm oraz instytucji publicznych. Naszymi klientami są również właściciele domów jednorodzinnych oraz mieszkań. Świadczymy usługi na terenie całego kraju, a w szczególności jest to teren województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Naszym celem jest rozwijanie nowoczesnej, polskiej i dobrze zorganizowanej firmy, oferującej klientom najwyższy poziom usług. Podejmujemy szereg działań integracyjnych,organizacyjnych i marketingowych. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, które usprawniają zarządzanie procesami logistycznymi i działaniami handlowymi. W naszej codziennej pracy kierujemy się normami etycznymi, uczciwością i rzetelnością. Sukces firmy osiągamy dzięki naszym pracownikom, to oni kształtują wizerunek Firmy KJR.
 
Istniejemy dla Państwa - dla naszych Klientów.
Nasze nadrzędne cele to najwyższa jakość, dążenie do nowoczesności, profesjonalne, partnerskie współdziałanie.
Nasze dotychczasowe sukcesy osiągnęliśmy dzięki zaufaniu, jakim darzą nas klienci, silnej i stabilnej pozycji na rynku, a także dzięki nowym sposobom działania, które pozwalają lepiej poznać i zaspokajać potrzeby naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań i ciągle zabiegamy o to, aby zapewnić naszym odbiorcom profesjonalny i nowocześnie zorganizowany serwis na najwyższym poziomie. Wierzymy, że w ten sposób usatysfakcjonujemy najbardziej wymagających partnerów.
 
Strony WWW